Zdravá záda a rovnováha


Nový kurz jógy pod vedením naší zkušené fyzioterapeutky Hedviky

Bolesti zad jsou něco, s čím se potýká mnoho z nás. Jsou to nepříjemné pocity, které nás mohou omezovat a ovlivňovat kvalitu našeho života. Proto je tak důležité naučit se, jak správně pečovat o naši páteř a udržovat ji v optimálním stavu.

Jóga se ukázala jako úžasný prostředek k posílení zad a zlepšení celkového zdraví páteře. Během každé lekce jógy se nejen uvolníte a získáte pocit relaxace, ale také posílíte své svaly a zlepšíte svou ohebnost. Vaše tělo se stane silnějším a odolnějším vůči každodenním výzvám.

Ale jóga není jen o fyzické stránce - má také pozitivní vliv na naši psychickou pohodu. Po každé lekci se budete cítit klidněji a vyrovnaněji, připraveni čelit novým výzvám života.

Stačí jedna lekce jógy týdně a uvidíte, jak se vaše tělo i mysl začnou měnit k lepšímu. Připojte se do kurzu a společně objevíme radost a prospěch z pravidelného cvičení jógy. Hedvika vám ráda ukáže cestu k silným a zdravým zádůmKurz je zaměřen na prevenci zdravotních problémů prostřednictvím jógy a dalších efektivních technik.

KDY: 20.3.- 26.6. 2024 | POČET LEKCÍ: 12 / 13.6. SE LEKCE NEKONÁ /

ČAS: 17:30 - 18:30 | DEN: středa

LEKTOR : Hedvika Stolínová

CENA: 2040,-Kč

 PŘI REGISTRACI DO POLÍČKA ZPRÁVA NAPIŠTE "HEDVIKA"