POBYT S JÓGOU U MOŘE / KRÉTA

 Týden s jóga na nádherném ostrově Krétě. Jestli vás láká myšlenka začít den s jóga na pláži, kde jediným vaším úkolem je naslouchat vlastnímu dechu a šplouchání vln, čtěte dál.

Kdy: 7. - 14. června 2024 

Kde: Ostrov Kréta, hotel BaliStar ( útulný a pohodlný hotel přímo u pláže )

Co: Jóga na pláži, meditace s výhledem na moře a více

Cena: 30 000 Kč (v ceně letenky, polopenze, ubytování, transfery a jóga lekce)

Povede: Ilona Limberská

Proč byste si měli udělat volno a vyrazit na retreat? Protože jóga u moře vás nejenom nabije novou energií, ale také vám pomůže navázat hlubší vztah s přírodou i sám/sama se sebou. Už si to představujete: meditace s výhledem na moře nebo pozdrav slunci, když právě vychází nad horizontem. Tento týden vám ukáže, jak se zastavit, zpomalit a najít spokojenost.

Nechci slibovat, že se po týdnu stanete lepší verzí sebe sama – to by bylo troufalé. Ale slibuji, že vás povedu skrze cestu, na které budeme mít čas na dlouhé meditace, relaxaci a praxi jógy. Věřím, že právě těmto momentům se na běžných lekcích často nedostává dostatečného prostoru.

Vnímám to jako šanci ukázat vám, jak na chvíli zastavit a plně se uvolnit, což v našem uspěchaném světě plném nekonečných to-do listů může být to nejcennější, co si z retreatu odnesete.

Tak co, přidáte se? Rozhodněte se a já se těším, že vás uvidím na Krétě, kde společně prožijeme týden plný jógy, relaxace a nádherných zážitků. 

Pokud se vám myšlenka týdne plného jógy, relaxace a nádherných zážitků u moře líbí, REZERVUJTE  si své místo.