HATHA JÓGA s Natálkou

Hatha joga

Jóga obecně se zaměřuje především na harmonii těla a mysli. Její původ sahá až do daleké Indie a spojuje fyzické cvičení s meditací a dýcháním. Název vznikl spojením slabik HA, což představuje sluneční mužskou energii a THA, což je měsíční ženská energie. Název tedy definuje základní myšlenku hatha jógy – vyrovnání dvou základních energií. Ve zkratce lze říci, že hlavní prvky hatha jógy jsou pozice těla (ásany),ovládání dechu (pránájáma) a zklidnění mysli (meditace). Spojením těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, jak po fyzické tak duševní stránce.

Pro koho je hatha joga vhodná

Naše zkušená lektorka NATÁLKA ONDRÁŠKOVÁ  bude tento kurz vést ve zvláštním pomalém tempu s důrazem na správnou techniku a porozumění každé ásaně. 

Její vlídné slovní navádění a podpora vám pomohou prozkoumat vaše tělo a dech a uvést je do souladu s vaším vnitřním já.

Hatha joga cviky jsou vhodné a ideální pro všechny, kteří si chtějí protáhnout tělo, zklidnit svou mysl a dopřát si trochu odpočinku a relaxu od každodenních starostí v dnešním urychlém světě. Hatha jóga se dá cvičit bez ohledu na věk a fyzickou kondici jednotlivce.

KDY: 21.3. - 30.5. 2024 | POČET LEKCÍ: 11

ČAS: 16:00 - 17:15 | DEN: čtvrtek

LEKTOR : Natálka Ondrášková

CENA: 2090,-Kč


PŘI REGISTRACI DO POLÍČKA ZPRÁVA NAPIŠTE "HATHA"