JÓGA VÍKEND - PŘEDVÁNOČNÍ USEBRÁNÍ

Vítejte v kouzelném světě Orlických hor, kde se nachází "naše" útulná usedlost Hamernice

Poprvé jsme zde uspořádali víkendový pobyt v únoru 2019 a od té doby se sem vracíme dvakrát do roka jako domů :)

Přijďte s námi načerpat osobní sílu, nadhled a prožít nezapomenutelné chvíle s lidmi, kteří sdílejí stejný pohled na život a zdraví.

Představte si místo, kde můžete jemným fyzickým a meditačním cvičením pročistit tělo, prosvětlit svůj vnitřní prostor a zvlášť důležité od nepodstatného. Místo, kde potkáte lidi, které spojuje vědomí toho, že za své zdraví a to, jak se ve svém těle cítíme, zodpovídáme pouze my sami.

Každý víkendový pobyt je jedinečným svým zaměřením. Tělesnými a meditačními cvičeními reagujeme nejen na roční období, ale zejména na potřeby lidských bytostí, vycházejících ze současných životních situací a kolektivního ladění společnosti. Co zůstává na víkendech vždy neměnné a spojující je duch místa se svou zemitou energií a hlubokým působením.

Usedlost Hamernice se nachází v nádherné přírodě, jen kousek od města Rokytnice v Orlických horách. Dům je zrekonstruovaná bývalá zemědělská usedlost, která se nachází mimo dosah aut, v blízkosti lesa. Čeká vás kvalitní a stylové ubytování, odpočinek, posezení u krbu a relax v sauně. Cvičíme v krásné, moderně pojaté dřevěné tělocvičně ve "stodole".

Ubytování je ve dvou až třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou (WC, sprchový kout) nebo v prostorných čtyř až pětilůžkových pokojích (dvě místnosti) s vlastní koupelnou (WC, vana).

A co teprve naše úžasná kuchařka ..., která vám každý den připraví lahodné vegetariánské pokrmy, které si zamilujete!

Proč si vybrat právě tento pobyt? Protože věřím, že kombinace krásného prostředí, osobního přístupu a doteku je to, co dělá tuto jógu víkend tak jedinečným.


Těším se na setkání s vámi na Jóga víkendu

KDY : 29.11. - 1.12.2024

ČAS: začátek pátek 18:00h / konec neděle 12:00h

CENA: 6300,-

STRAVA: vegetariánská, plná penze

POVEDE: Ilona Limberská